KONST / Litografier / Litografi 16348174
nr 1634 8174
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, "Tummelisa". Signerad, numrerad 84/100. Bildmått: 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 augusti 2024
kl 20:05:20
3/8 18:11:19
100 kr
3/8 20:43:39
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman